Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 06.12.2013, 23:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Od jakiegoś czasu broniłem Smudy, niestety w dzisiejszym meczy wyszły Jego wady. Nie potrafi logicznie analizować sytuacji na boisku i w związku z tym nie podejmuje dobrych decyzji. Wpuszcza Piotra Brożka, Sarkiego a nie Małego, który w takiej sytuacji pogodowej byłby bardziej przydatny.

Oczywiscie, ze mamy mizerie kadrową, ale obowiŕzkiem Smudy jest odpowiednie dobieranie zawodników!

No ale Małecki pojawił się na boisku na 11 minut i szczerze mówiąc widziałem go przy piłce raz. Bardziej widoczny był Sarki.

Powiedzmy sobie, że nie mam ławki rezerwowych i piłkarze na niej siedzący na tą chwilę nie są w stanie odmienić losów spotkania. Jasne można sobie gdybyć co by było jakby Smuda wpuścił Małeckiego w 60 minucie, ja będę się trzymał tego że nic wielkiego by nie pokazał bo w ostatnich meczach zwyczajnie jest bez formy. Może być ulubieńcem tłumów, wzorem Wiślaka z tatuażem legendy na ramieniu ale sorry.. jak piłkarz na dziś jest cieniem samego siebie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując