domin_czyzyny napisał(a):

Od jakiegoś czasu broniłem Smudy, niestety w dzisiejszym meczy wyszły Jego wady. Nie potrafi logicznie analizować sytuacji na boisku i w związku z tym nie podejmuje dobrych decyzji. Wpuszcza Piotra Brożka, Sarkiego a nie Małego, który w takiej sytuacji pogodowej byłby bardziej przydatny.
Oczywiscie, ze mamy mizerie kadrową, ale obowiŕzkiem Smudy jest odpowiednie dobieranie zawodników!
|
No ale Małecki pojawił się na boisku na 11 minut i szczerze mówiąc widziałem go przy piłce raz. Bardziej widoczny był Sarki.
Powiedzmy sobie, że nie mam ławki rezerwowych i piłkarze na niej siedzący na tą chwilę nie są w stanie odmienić losów spotkania. Jasne można sobie gdybyć co by było jakby Smuda wpuścił Małeckiego w 60 minucie, ja będę się trzymał tego że nic wielkiego by nie pokazał bo w ostatnich meczach zwyczajnie jest bez formy. Może być ulubieńcem tłumów, wzorem Wiślaka z tatuażem legendy na ramieniu ale sorry.. jak piłkarz na dziś jest cieniem samego siebie.