|
Od jakiegoś czasu broniłem Smudy, niestety w dzisiejszym meczy wyszły Jego wady. Nie potrafi logicznie analizować sytuacji na boisku i w związku z tym nie podejmuje dobrych decyzji. Wpuszcza Piotra Brożka, Sarkiego a nie Małego, który w takiej sytuacji pogodowej byłby bardziej przydatny.
Oczywiscie, ze mamy mizerie kadrową, ale obowiŕzkiem Smudy jest odpowiednie dobieranie zawodników!
|