Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 06.12.2013, 22:51
Spokojnie dajmy Frankowi popracować z nimi w zimie. Po pierwszej rundzie Franek ma u mnie plus bo przecież Wisła miała się bić o utrzymanie a tymczasem ma 3 miejsce !!! Ludzie ogarnijmy sie troche.
Odpowiedz cytując