Gwiaździsty napisał(a):

|
Może ktoś w koncu wyjaśni Smudzie, że tą tchórzliwą grą na wyjazdach daleko nie zajedziemy. Jemu się wydaje, że gramy dobrze. (tak powiedział przed meczem z Jagą). Co wyjazd to nadstawianie tyłka standardowo.
|
Odważną grą na wyjeździe dostaliśmy za to "piątkę" w Białymstoku... bzdury wypisujesz. Smudy nic nie nauczyło i nie nauczy, a najważniejsza jest taktyka. A ja powtarzałem i będę powtarzał, że taktycznie Smuda jest ZERO...