Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 06.12.2013, 22:48
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś w koncu wyjaśni Smudzie, że tą tchórzliwą grą na wyjazdach daleko nie zajedziemy. Jemu się wydaje, że gramy dobrze. (tak powiedział przed meczem z Jagą). Co wyjazd to nadstawianie tyłka standardowo.
Odważną grą na wyjeździe dostaliśmy za to "piątkę" w Białymstoku... bzdury wypisujesz. Smudy nic nie nauczyło i nie nauczy, a najważniejsza jest taktyka. A ja powtarzałem i będę powtarzał, że taktycznie Smuda jest ZERO...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując