Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 06.12.2013, 22:47
Rozgrzeszaj Smuda, już tej zimy.

Ale czego tu oczekiwać po takich zawodnikach jak Piotr Brożek, Małecki, Burliga.

Pozytywne zaskoczył mnie w tej rundzie Miśkiewicz, Donald i Gargula.

Potrzebujemy dobrego środkowego obrońcy, szybkiego napastnika.

Porażka dziś w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Odpowiedz cytując