Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.12.2013, 22:46
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu i ekstremalne warunki nie są tu usprawiedliwieniem bo amica potrafiła grać bardzo ładnie na jeden kontakt a nasza taktyka to wykop do przodu i liczenie na to że Paweł Brożek ogra 3 obrońców.

Kolejna porażka i chyba dzisiaj najbardziej zasłużona bo argumentów nie było żadnych.

Brakuje w takich meczach walki Sobola,natomiast Rafał Boguski gra katastrofalnie i tylko sam trener Smuda wie dlaczego go wystawia(15min dla Małeckiego to zdecydowanie za mało)

Pressingu nie ma z naszej strony za wiele,chyba kondycyjnie wysiadamy i transfery są konieczne o ile chcemy walczyć o te miejsca 1-3


Teraz tylko wygrana z Pogonią i czekamy na te słynne obiecane transfery

PS: Gdyby o mistrzostwie decydowały mecze na śniegu to amica byłaby mistrzem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 06.12.2013 o godz. 22:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując