|
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu i ekstremalne warunki nie są tu usprawiedliwieniem bo amica potrafiła grać bardzo ładnie na jeden kontakt a nasza taktyka to wykop do przodu i liczenie na to że Paweł Brożek ogra 3 obrońców.
Kolejna porażka i chyba dzisiaj najbardziej zasłużona bo argumentów nie było żadnych.
Brakuje w takich meczach walki Sobola,natomiast Rafał Boguski gra katastrofalnie i tylko sam trener Smuda wie dlaczego go wystawia(15min dla Małeckiego to zdecydowanie za mało)
Pressingu nie ma z naszej strony za wiele,chyba kondycyjnie wysiadamy i transfery są konieczne o ile chcemy walczyć o te miejsca 1-3
Teraz tylko wygrana z Pogonią i czekamy na te słynne obiecane transfery
PS: Gdyby o mistrzostwie decydowały mecze na śniegu to amica byłaby mistrzem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 06.12.2013 o godz. 22:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|