|
Mam pytanie. Czy jest możliwość, żeby spiąć poślady na tym forum i wystosować petycję do Smudy o to, żeby Boguskiego nie wpuszczał już na murawę?
Wiem fajny chłop, biega, robi dużo wiatru, ale my gramy w piłkę a on niestety jest forowany przez trenera tylko dlatego, że biega.
Szkoda, że na Sarkim się uwziął czy na Małym, Sarki przynajmniej odada strzał, Mały się przynajmniej zastawi i piłki nie straci, a ten jak te dziecko we mgle, przykro się na jego grę patrzy, nie żebym coś do niego miał.
Poza tym 8 piłkarzy (Oprócz Głowy, Pawła Brożka i Miśkiewicza) wykazało się dziś szczególną "ambicją" Gratulacje. Mam nadzieję, że po raz kolejny udowodnicie, że robicie samych siebie w chuja udając, że remis na wyjeździe to sukces wysoką wygraną z Pogonią w następnym tygodniu.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|