Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2013, 22:35
Jeszcze jedna kopania w tej rundzie i fajrant. Tak więc podsumowując:

Runda ogólnie - nadspodziewanie dobrze ale końcówka fatalna. Właśnie w końcówce ta drużyna wyglądała tak jak nasze przedsezonowe obawy.

U siebie - jak za najlepszych czasów

Na wyjeździe - kompromitacja. Czy kiedykolwiek Wisła traciła tak dużo na wartości ruszając dupę poza Reymonta?

Gra ogólnie - kiepsko ale o niebo lepiej niż przed Smudą

Wyróżnienia - Brożek, Głowa, Garguła, Miśkiewicz i od biedy Chrapek

Dramat - Małecki, Sarki, Burliga

Najgłupszy transfer - Stjepanovic, ani on dobry, ani perspektywiczny, a zastąpił wiadomo kogo. Po kiego chuja takie transfery?

Perspektywy - dodać 2-3 grajków na poziomie wyróżnionych powyżej i puchary mamy na luzie. Ale po co nam puchary? Po co jakiejkolwiek polskiej drużynie puchary?

Liga - straszna. Nie da się tego oglądać. Idiotyczna reforma. Idiotyczne rozciąganie kolejek na 4 dni. Mecze dla nikogo w poniedziałki, wtorki czy czwartki w listopadzie i grudniu. Gdyby zawiesili tę ligę na 2-3 lata naprawdę nie miałbym poczucia straty.
:/
Odpowiedz cytując