Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 06.12.2013, 22:28
Po meczu w Białymstoku mozna jeszcze było mieć jakąś nadzieję. Ale po dzisiaj <hahaha>

Pięknie się przy drugim golu zaprezentował Piotrek Brożek, waląc babola na poziomie piłkarza wystepujacego co najmniej 2 klasy rozgrywkowe niżej, tylko potwierdzając że jego bezrobocie było całkowicie nieprzypadkowe.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
jaki jest sens rozgrywania meczu w takich warunkach?
To że my nie potrafimy żadnej sensowej akcji sklecić, to nie znaczy że to wina pogody. Lechowi jakoś to nie przeszkadzało, i to nie w graniu jakiejś "lagi a la Maciej Skorża" a w normalnym rozgrywaniu kombinacyjnych akcji z uzyciem dużej ilości podań.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 06.12.2013 o godz. 22:34.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując