Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 06.12.2013, 22:28
Mam nadzieję, że wzmocnienia będą porządne bo czarno to widzę... Ciekawy jestem tylko kiedy wygramy mecz na wyjeździe, chyba że mamy zamiar gonić rekord widzewa ;p
Odpowiedz cytując