Temat
:
[20 kolejka] Lech Poznań - WISŁA KRAKÓW, 6 grudnia godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
52
06.12.2013, 21:33
manolo1906
napisał(a):
I jeszcze ten komentator
Miał komentować z Mielcarskim Przemek Pełka, ale nie dotarł pewnie przez pogodę, więc komentuje Wróblewski, który miał być chyba reporterem z dołu murawy
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007