Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 06.12.2013, 21:33
manolo1906 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze ten komentator
Miał komentować z Mielcarskim Przemek Pełka, ale nie dotarł pewnie przez pogodę, więc komentuje Wróblewski, który miał być chyba reporterem z dołu murawy
Odpowiedz cytując