morganfield napisał(a):

|
To szkoda, że równie zmotywowani, dla lepszego życia, nie pracują nad boiskową inteligencją. Może wtedy Donald nie paliłby 3/4 akcji, a Osman nie jeździł co chwila na tyłku.
|
Czego się spodziewać po zawodnikach szkolonych w Haiti i Hondurasie ? Ambicja , chęci są ważne ale też warunki w jakich uczyli się rzemiosła nie są bez znaczenia . Dodatkowo Donald ciągle uczy się gry na skrzydle w naszej lidze , to dla niego swego rodzaju nowość a Osman już się raczej nie oduczy pewnych nawyków które się w nim wyrobiły przez całą karierę.