|
Coś z psychiką nie tak ....
Tracimy bramkę i wszystko się sypie ...
Tak było w Bydgoszczy, Zabrzu i Białymstoku ...
Na szczęście to powinien być inny mecz ... raczej ..
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|