|
Po pierwszych meczach tej rundy nie sądziłem, że na jej końcówce będę bardziej obawiał się o naszą defensywę, niż atak. Nie chodzi już nawet o to, że Wisła straciła z Jagą 5 goli. Przeraża mnie sposób w jaki te bramki traciliśmy i fakt, że graliśmy wówczas podstawową parą stoperów.
Mam przeczucie, że dzisiaj punktów z Pyrlandii nie wywieziemy.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|