Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu 5 grudnia "siły tolerancji i postępu" próbowały przerwać wykład poświęcony szkodliwości ideologii gender.
http://www.youtube.com/watch?v=eHzKWKajFls
Ciekawe czy fakty, wiadomości pokażą to nagranie i będą rozdzierać szaty nad zdziczeniem tego środowiska tak jak to było po interwencji Kibiców Śląska przerywających wykład komunistycznego zbrodniarza Baumanna. Raczej wątpię, aby to nagranie ukazało się w tzw. "oficjalnych przekaźnikach" bowiem pokazuje, że jednak Kibice Śląska potrafili się zachować na uczelni wyrażając swój protest, w przeciwieństwie do tego bydła wyjącego, skaczącego po stole prezydialnym etc.
Chcecie takiej Polski

Chcecie aby Waszym Dzieciom zryto mózgi, jak tym dewiantom
