piotek napisał(a):

|
Stilić to chyba mimo wszystko ryzykowne posuniecie. Za grosze to on nie pogra, a w Lechu zarzucali mu chyba gwiazdorzenie.
|
Tyle tylko, że kiedy w Lechu był Smuda on dobrze grał i czuł do trenera respekt [rzadki przypadek w naszej kopanej]. Brożek też już tak często rękami nie macha jak przed wyjazdem, więc może coś w tym jest. Jednak jego sprowadzenie, będzie prawdopodobnie oznaczało sprzedaż Chrapka.
Ostoja widać poznał już specyfike naszej ligi i skończyły się płacze za Sobolewskim. Na obecną chwilę potrzeba nam wzmocnień na kilku pozycjach: lewa obrona, stoper[ a najlepiej 2 bo czas Głowackiego powoli dobiega końca a z Chaveza już chyba nic nie będzie]w środku alternatywa dla Chrapka lub Garguły i wreszcie 2 napastnik.
Może nie na temat, ale skoro Osuch planuje się wyprowadzić z Bydgoszczy to jego jako dyrektora sportowego w Wiśle
