|
Ja uważam że pozycja defensywnego pomocnika jest na dzień dzisiejszy u nas solidnie obsadzona . Ostoja gra naprawdę dobrze a może warto by było dać większą szansę Urydze albo Nalepie ? Są w naszym zespole pozycje które bardziej wymagają wzmocnienia . Chrapek nie ma żadnej alternatywy , Brożek to samo , na skrzydłach jest kiepsko co pokazał ostatni mecz gdzie zagraliśmy na jednego skrzydłowego , boki obrony są ciągle mało stabilne , na środku obok Głowy i Marko jest ktoś kto prezentuje odpowiedni poziom? Osman ma kontuzję i skoro obawia się czy pojedzie na Mistrzostwa ta kontuzja wcale szybko może zostać nie zaleczona , Czekaj ma ciągle kontuzje , Burliga na stoperze - lepiej nie próbujmy tego ponownie , Urygę i Czekaja Smuda bardziej widzi na defensywnym pomocniku o ile w ogóle ich widzi na wiosnę w zespole - może pójdą na wypożyczenie , zawsze może do środka zostać przesunięty Bunoza ale też nie wiemy czy nie odejdzie zimą a chyba nie muszę wspominąć że nasi dwaj podstawowi środkowi obrońcy mieli już czasami dosyć częste problemy z kontuzjami , szczęście że jesienią one ich omijały ale czy tak będzie również na wiosnę ? Da ktoś głowę ? Raczej nie . Więc pozycja defensywnego pomocnika wygląda i tak całkiem nieźle zwłaszcza ,że Smuda coś ze Stolarskiem w kontekście tej pozycji jeszcze przebąkiwał no chyba że trafiłaby się okazja wyciągnięcia zawodnika pokroju Goulona za nieduże pieniądze lub za darmo to wtedy oczywiście korzystać . Odnośnie Hołoty - On mógłby być alternatywą dla Chrapka , może nie potrafi tyle w ofensywie ale też nie jest to tylko przecinak , pytanie brzmi za ile? Choć była już dwukrotnie okazja wyciągnąć tego chłopaka za grosze , jak grał w pierwszej lidze bodajże w Katowicach oraz jak rozwalała się Polonia .
|