Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15720
Stary 05.12.2013, 19:59
Z tego co pamiętam, Franz mówił, że wśród tych planowanych 4 transferów jest jeden Polak.
Stilić to chyba mimo wszystko ryzykowne posuniecie. Za grosze to on nie pogra, a w Lechu zarzucali mu chyba gwiazdorzenie. Moze nam popsuć szatnię. Z drugiej strony Smuda go prowadził i wypowiadał się o nim pochlebnie, więc kto wie?
Tak czy siak, to tylko pobożne życzenie. W chwili obecnej to zawodnik raczej poza naszym zasięgiem finansowym. Pamietajmy też o procesie Cupiała, nie wiadomo, jak to wpłynie na transfery.
Odpowiedz cytując