|
Stilić- grzeje ławe w Turcji albo nawet sie na nią nie łapie,chyba by go puścili za drobne
Maki- koncza sie kontrakty
Hołota- za Stjepana na defensywnego.Kaźmierczak ma już 31 lat i chyba jest na drugim brzegu rzeki
Olkowski,Masłowski,Lewandowski (Pogoń) - pewnie zagranice wyjadą i tyle ich zobaczymy po sezonie
|