Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1701
Stary 05.12.2013, 17:26
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Miesiąc później Wach? Nie wydaje mi się, chociaż kto wie ...
Andrzej Wasilewski napisał(a):
Ucinając wszelkie ewentualne spekulacje - nie jestem zainteresowany walką Artura Szpilki z Mariuszem Wachem! Przede wszystkim po paskudnej aferze dopingowej Mariusza, o której słyszał cały świat i bardzo słabej sytuacji związanej z wycofaniem się z walki z Bryantem Jenningsem, Mariusz w mojej opinii nie ma nawet legitymacji do zapraszania kogokolwiek do ringu. Niech najpierw stoczy za darmo ze trzy walki w ramach przeprosin kibiców, a potem być może będzie mógł pomyśleć o większych pojedynkach. Wach po wpadce dopingowej musi się jednak liczyć z tym, że tak jak zapewne chcieli zrobić kontrolę antydopingową w Kanadzie, tak każdy jego kolejny przeciwnik może zażądać poważnej kontroli. - Dla mnie na dzień dzisiejszy temat walki Szpilki z Wachem nie istnieje. W tej chwili czekamy na rozstrzygnięcie w sprawie ewentualnego starcia Artura z Jenningsem. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, a wróci temat walki z Polakiem, to zdecydowanie najciekawszym rozwiązaniem będzie walka Szpilka - Zimnoch. Ja ogólnie nie przepadam za walkami polsko-polskimi, ale jeśli mają się odbywać, to z całą pewnością Szpilka - Zimnoch jest walką numer jeden, na którą czekają kibice

Co do Diablo - odgrzewany kotlet nr.3
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 05.12.2013 o godz. 17:28.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując