Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.12.2013, 13:39
O jakim mistrzostwie mówicie? Ten Białystok nikogo niczego nie nauczył? Co do wyjazdów to w sezonie 2009/10 tytuł straciliśmy, mimo, że na wyjazdach wygraliśmy 11 spotkań, więc różnie z tym bywa.

A jeżeli chodzi o mecz to nie ma za dużo argumentów po naszej stronie, poza osłabieniem Lecha. Przyzwyczaiłem się do tego, że nawet w czasach gdy dominowaliśmy ligę to wyjazdowe mecze z mocnymi drużynami kończyły więc w.......em. Piłkarze od zawsze mieli gdzieś fakt, że dany mecz jest szczególnie ważny dla kibiców i nie potrafili się do takich meczów przyłożyć. Mecz Jagą pokazał, że mimo wielu zapowiedzi nie wyciągnęli wniosków z całej rundy. Wyszli na mecz wyjątkowo ospali, bez agresji i szybko dostali 2 dzwony. Jak im się zachciało grac to już było pozamiatane. Jeżeli tak samo podejdą do jutrzejszego meczu to wynik jest łatwy do przewidzenia. W każdym meczu wyjazdowym było dobrze jak byliśmy agresywni, nie graliśmy bojaźliwie, nie cofaliśmy się czekając na kontry. Problemy zaczynały się jak przez minuty starali się dowieść wynik do końca. Tak było w derbach, Chorzowie, Zabrzu, Bydgoszczy, Bielsku. Tylko z Podbeskidziem mimo, że oddali inicjatywę i dali się zepchnąć do rozpaczliwej obrony nie stracili gola w drugiej połowie. Jak nie zmieni się podejście i taktyka to jutro nie mamy czego szukać. Ta drużyna nie jest na tyle dojrzała, że zostawić pole rywalowi i ukąsić z kontry. Jak chce się grać na remis i przetrzymanie to przegrywa się mecz. Jak chce się zdobyć choć 1 ptk to trzeba grać odważniej. Może piłkarze zrobią nam niespodziankę na mikołajki, kibic zawsze musi wierzyć w zwycięstwo. Pocieszające jest to, że nawet w wypadku przegranej utrzymamy podium.
Odpowiedz cytując