Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24866
Stary 05.12.2013, 12:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chłopcze jak masz coś do powiedzenia to wreszcie wyjąkaj, bo nie wiadomo o co chodzi? Jakie 2+2=4. Co to znaczy że mężczyzna i kobieta są równi . Co udowodniłeś swoim śmiesznym postem? Chyba tylko pokazałeś klatę jak wiadomo kto .

Tak czytam waszą dyskusję i nie mogę pojąć Twojego wnioskowania. Jakaś dziwna moc ujęła u Ciebie zdrowy rozsądek.

Wyjeżdżasz personalnie, tylko dlatego że ktoś odważył sie skrytykować Hofmana.

Bo nie wolno, bo robi to też TVN?

Z to kurka wodna ma być? Co mnie obchodzi TVN?

Bo Hofman to święta krowa bo stoi po słusznej stronie mocy?

Kurde - gośc obrażał na lewo i prawo- drwił z ludzi i wskazywał palcem i wytykał błędy i to w spsoób urągający wszelkiej przyzwoitości i nikt nie może na niego nic powiedzieć?

Twoja logika sporwadza się do logiki sowietów, które to sporwadzało się do takiego wnioskowania

x - to wróg ZSSR

Hitler też był wrogiem ZSSR

Jeśli więc x był wrogiem ZSSR i Hitler był wrogiem ZSSR to oznacza, że X był przyjacielem Hitlera - paranoja
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43