Barti napisał(a):

|
Mistrzostwo Polski zdobywa się na wyjazdach - Do dzieła!
|
Na wyjazdach to raz, a dwa wygrywać wszystko co jest niżej notowane:
zdobycze punktowe z rundy jesiennej z podziałem na miejsca 1-8 i 9-16
Legia 3, Górnik 1, Pogoń 1,
Ona 1, Lech 3,
Ruch 1, Śląsk 1 = 11 pkt
Korona 3,
Jaga 1, Piast 3, Lechia 3,
Zawisza 0, Zagłębie 3, Widzew 3,
Podbeskidzie 1 = 17 pkt
Co ciekawe, grając w kartkę (zwycięstwo-porażka-zwycięstwo-porażka......) można się nawet na podium załapać w naszej lidze...