Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 05.12.2013, 11:55
Barti napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo Polski zdobywa się na wyjazdach - Do dzieła!
Na wyjazdach to raz, a dwa wygrywać wszystko co jest niżej notowane:
zdobycze punktowe z rundy jesiennej z podziałem na miejsca 1-8 i 9-16
Legia 3, Górnik 1, Pogoń 1, Ona 1, Lech 3, Ruch 1, Śląsk 1 = 11 pkt
Korona 3, Jaga 1, Piast 3, Lechia 3, Zawisza 0, Zagłębie 3, Widzew 3, Podbeskidzie 1 = 17 pkt
Co ciekawe, grając w kartkę (zwycięstwo-porażka-zwycięstwo-porażka......) można się nawet na podium załapać w naszej lidze...
Odpowiedz cytując