Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24864
Stary 05.12.2013, 10:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Coś o drozdzie i jemu podobnych.
Chłopcze jak masz coś do powiedzenia to wreszcie wyjąkaj, bo nie wiadomo o co chodzi? Jakie 2+2=4. Co to znaczy że mężczyzna i kobieta są równi . Co udowodniłeś swoim śmiesznym postem? Chyba tylko pokazałeś klatę jak wiadomo kto .
Hej Nasz TS !!