Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Gostomski ma 25 lat, to ci dopiero młodzieniaszek.
|
Dobra, ale mimo to rozegrał przed tym sezonem całe 1 (!) spotkanie w lidze. Mam gdzieś kadrę Lecha, więc nie zaglądam im w metryki i błędnie założyłem, że jak facet do tej pory nie grał, to jest młody.
W każdym razi Rumak potrafi postawić na zółtodziobów. Był jakiś debiutant (chyba na środku obrony właśnie) wzięty prawie żywcem z młodzieżowych.