Gramy tak "mocarnie" na wyjazdach że te nie ma się co sugerować problemami kadrowymi Amici. Trzeba grać skutecznie z tyłu i na tej bazie coś grać z przodu. Otwarta "białostocka" gra skończy się kolejnym blamażem.
Remis jest realny a przy odrobinie szczęścia może coś więcej, ale tylko przy dobrej obronie
