Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24858
Stary 04.12.2013, 22:42
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Twoja indolencja mnie poraża ...
Czyżbyś Szpeniu nie wierzył Fundacji Republikańskiej i Związkowi Przedsiębiorców ?
http://wpolityce.pl/artykuly/67299-z...ly-swoj-raport

Uważam że to ciekawy pomysł z tymi darmowymi jadłodajniami, bo jak za 6 lat ZUS zbankrutuje to co emeryci i reniści będa jedli ? Szczaw i mirabelki z nasypu pewnie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.12.2013 o godz. 23:01.