Szpen napisał(a):

|
Twoja indolencja mnie poraża ...
|
Czyżbyś Szpeniu nie wierzył Fundacji Republikańskiej i Związkowi Przedsiębiorców ?
http://wpolityce.pl/artykuly/67299-z...ly-swoj-raport
Uważam że to ciekawy pomysł z tymi darmowymi jadłodajniami, bo jak za 6 lat ZUS zbankrutuje to co emeryci i reniści będa jedli ? Szczaw i mirabelki z nasypu pewnie