Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24850
Stary 04.12.2013, 21:12
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
To się zdecyduj, czy będzie hiperinflacja, czy nie będzie pieniędzy. Bo jedno drugiemu przeczy trochę

Tak się tylko czepiam głupio, bo sam entuzjastą Unii w obecnej formie nie jestem.

Proszę was, rozumiem, że staracie się sprawiać wrażenie osób, które wiedzą o czym mówią, ale czasami takie wpisy świadczą o tym, że piszą tu dzieci, przez co rozmowa staje się infantylna.
Sprawdźcie czy to o czym piszecie jesteście tego pewni na 100%

panu proponuję zajrzeć do książki i przeczytać definicję:
-Inflacja
-pieniądz w ujęciu realnym i pieniądz w ujęciu nominalnym.
Ostatnio edytowane przez palikot : 04.12.2013 o godz. 21:22.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰