martin_6 napisał(a):

To się zdecyduj, czy będzie hiperinflacja, czy nie będzie pieniędzy. Bo jedno drugiemu przeczy trochę 
Tak się tylko czepiam głupio, bo sam entuzjastą Unii w obecnej formie nie jestem.
|
Proszę was, rozumiem, że staracie się sprawiać wrażenie osób, które wiedzą o czym mówią, ale czasami takie wpisy świadczą o tym, że piszą tu dzieci, przez co rozmowa staje się infantylna.
Sprawdźcie czy to o czym piszecie jesteście tego pewni na 100%
panu proponuję zajrzeć do książki i przeczytać definicję:
-Inflacja
-pieniądz w ujęciu realnym i pieniądz w ujęciu nominalnym.