Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24849
Stary 04.12.2013, 20:55
palikot napisał(a):Wyświetl post
Unia rozpadnie się jak skończą się pieniądze na "ratowanie bankrutów" czyli na... socjal. Wtedy wasze emerytury to będzie realnie 400 zł albo wcale a wygnagrodzenie 15 000/mc a może i 150 000 albo 150 000 0000 000... ale tylko nominalnie hehe . Zobaczycie SUPER MEGA HIPER Inflację jakiej nie pamiętają nawet za oceanem w latach 20, gospodarka się rozpadnie, będzie bida, no ale wtedy będzie się działo wy wyjdziecie na ulicę i będziecie się domagać pieniędzy których ni mo, bo wyrzucono w błoto dla Cypru Grecji, a potem jeszcze dla kogoś, żeby ratować, oraz na "wyrównywanie szans" na opiekę dla mniej zamożnych(jakie to szlachetne!).
To się zdecyduj, czy będzie hiperinflacja, czy nie będzie pieniędzy. Bo jedno drugiemu przeczy trochę

Tak się tylko czepiam głupio, bo sam entuzjastą Unii w obecnej formie nie jestem.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!