Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.12.2013, 20:32
Brak Kamińskiego nie jest osłabieniem przeciwnika a wręcz przeciwnie. Drewno by się mocno kręciło przy Donaldzie, Brożku czy Gule.

O dziwo mimo że mecz wyjazdowy wydaje mi się, że możemy wygrać. Z Jagą wcale tak źle nie graliśmy.
Odpowiedz cytując