AS82 napisał(a):

Nie wiem gdzie wyczytałeś w mojej wypowiedzi że "wtracał opozycjonistów do wiezienia" napisałem tylko tyle:
"Wczoraj był program Sekielskiego o nim , nie ogladalem niestety od poczatku , ale wypowiadał się opozycjonista ,którego Piotrowicz zamknął zdajsie na 3 miesiace za rozpowszechnianie ulotek"
To mógł się wycofać ,wtedy by się okazał bohaterem ,a nie teraz jakieś odwracanie kota ogonem i bajdurzenie ,ze stawiał tak zarzuty żeby nikogo nie zamkli. Zresztą nie chodzi mi o postawe tego człowieka ,bo generalnie nie mi to oceniać ,tylko mówie o tym w kontekscie tego że PIS ma na sztandarach lustrację ,a jak jest naprawdę to widać po takich przypadkach
|
Ty to napisałeś, czy też może ktoś się podszył pod twojego nicka robaczku
AS82 napisał(a):

Cieszewski prawdopodobni wspolpracował z SB, poseł PIS Piotrowicz był prokuratorem w PRL i zamykał niewinnych opozycjonistów. Gdzie ta Pisowska moralność ? Kaczyński gdzie stało i gdzie stoi ZOMO?
|
Wyjątkowa żmija z ciebie jest ASie. Przyznam szczerze, że brzydzę się takimi płazami.