Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.12.2013, 17:53
Rezultat może być różny... Patrząc na nasze wyjazdy i zwłaszcza ostatni mecz to śmiało możemy tam dostać 4-0 ale...to Polska NIEPRZEWIDYWALNA LIGA. Możemy się przełamać właśnie w meczu z Amiką i jakimś sposobem wygrać po dobrym meczu.Całe szczęście,że oni wczoraj stracili punkty bo raczej zimować będziemy na podium...pytanie z jaką stratą do Legii? Transfery i walczymy o najwyższe cele. Dlatego czekam na dobry mecz w Poznaniu.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując