Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24841
Stary 04.12.2013, 17:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że bohater, potrafił się postawić komuszej bandzie już wtedy, a nie jak niektórzy włazić jej w tyłek do dzisiaj. Tak oskarżał, żeby sąd mógł/musiał uniewinnić. Łapiesz. Podaj inny przykład kiedy oskarżał w procesie politycznym.

A niby dlaczego? Słyszałeś historię Szawła? PiS tych którzy uznają swój błąd, posypią głowę i będą chcieli odkupić winy musi wspierać. Tak zachowuje się katolik. Nie stoi to w żadnym stopniu w sprzeczności z chęcią piętnowania tych którzy w tamtych czasach wspierali reżim i do dziś się tym szczycą, nawet nie myśląc o wyrażeniu skruchy.
Delikatnie mówiąc zbytnio się zapędzasz. Bohaterowie wówczas inaczej reagowali. Nie zamierzam go osądzać. ale nic nie zmieni faktu, że co najmniej kilka razy skłamał w swojej sprawie.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nikogo nie obrzucam błotem ,tylko jak to się ma do partii ,która od 20 lat mówi o lustracji. Jej brak to podobno rak który toczy Polskę wg PISu , a sami mają w szeregach PZPRowców, sedziów z PRL np. Kryże czy prokuratora z PRL Piotrowicza, który nie wiem czy był nieudolny ,ale jak sporządzał akty oskarżenia wobec opozycjonistów ,to wiadomo po której stał stronie. Czyli co do PISu słowa i deklaracje jedno ,a praktyka drugie...
Oczywiście, że obrzucasz błotem. Zarzuciłeś gościowi, że wtrącał opozycjonistów do więzienia co okazuje się być wielkim łgarstwem. Może nie masz świadomości ale to jest pomówienie.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
A nie prościej było nie stawiać zarzutów ,niż stawiać rzekomo takie zarzuty ,żeby Sąd uniewinnił? Biedak się musiał gimnastykować ,gdyż tak naprawdę wg ciebie to on bronił tych opozycjonistów ,stawiając celowo nie trzymające się kupy zarzuty. Takie bajki to niech sobie opowiadają na spotkaniach PISu, prawda jest taka ,że koleś się przez ileś lat świetnie czuł jako prokurator w PRL i świetnie się czuł jako prokurator w III RP ,modelowy przykład z czym PIS rzekomo chce walczyć za pomocą lustracji ,tymczasem sam w swoim gronie ma takich członków..
Nie prościej. Prokuratorów stawiających zarzuty było kilku oprócz Bryka i Piotrowskiego, jak widać na poniższej strony nad aktem oskarżenia pracował także prok. Pęcak, w późniejszym okresie także dwaj inni
http://www.13grudnia81.pl/sip/index....33&sprawa=5218
więc w przypadku gdyby Piotrowicz wycofał się z postawienia zarzutów, mogli go zastąpić pozostali.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 04.12.2013 o godz. 17:52.