AS82 napisał(a):

Pewno, toż to bohater ! Niech mu jeszcze dadzą medal (jeden już dostał w 1983 roku) .Fakty są zupełnie inne , on sie nie przyczynił do uniewinniena ,tylko Piotrowicz oskarżał ,a uniewinnił Pikula Sąd.
Fakty są takie że gdyby PIS naprawdę robił to co głosi na temat lustracji ,to tacy ludzie jak: Jasiński , Kryże czy Piotrowicz nie mieli by nawet prawa wstępu do partii i polityki.
|
Pewnie że bohater, potrafił się postawić komuszej bandzie już wtedy, a nie jak niektórzy włazić jej w tyłek do dzisiaj. Tak oskarżał, żeby sąd mógł/musiał uniewinnić. Łapiesz. Podaj inny przykład kiedy oskarżał w procesie politycznym.
A niby dlaczego? Słyszałeś historię Szawła? PiS tych którzy uznają swój błąd, posypią głowę i będą chcieli odkupić winy musi wspierać. Tak zachowuje się katolik. Nie stoi to w żadnym stopniu w sprzeczności z chęcią piętnowania tych którzy w tamtych czasach wspierali reżim i do dziś się tym szczycą, nawet nie myśląc o wyrażeniu skruchy.