Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24835
Stary 04.12.2013, 17:10
Arapaho

To nie takie proste. Najlepiej byloby wladowac kase (duuuzo kasy), pozwalniac,..., krotko mowiac odratowac rentownosc niektorych polskich firm ktore poszly pod mlotek za nie duze pieniadze. I tak dalej. To wszystko prawda.

Niestety, nie zawsze sie da, nie zawsze byly ku temu mozliwosci. Jestesmy biednym panstewm, i bardzo ograniczonym narodem (sorry, taka prawda, mentalnie 100 lat za Szwajcarami czy Koreanczykami z Poludnia).
Do stoczni dokladalismy i bysmy dokladali przez nastepne pincset lat. Ergo, nie warto bylo trwac w tym toksycznym zwiazku.

Sprawic ze firma regularnie przynoszaca ogromne straty zacznie przynosic zyski to nie kwestia zagwizdania. Naprawde.


wiesniak84
Reasumujac... troll. Pogadac z prostym ludem, on zna odpowiedz na skomplikowane kwestie