Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24834
Stary 04.12.2013, 17:07
Bobciu 90 jak ty poziom zycia chcesz argumentowac wykresami, tabelkami to faktycznie nie mamy o czym gadac. Poszukaj takich najlepiej w GUSie albo lepiej Eurostacie A tobie polecam wyjscie na dwor i porozmawianie z normalnymi ludzmi w wieku +40.