JEDREK76 napisał(a):

W podobny sposób próbowałeś już AS-ie obrzucać błotem śp. Wassermana.
A wystarczy odrobina trudu aby sprawdzić.
Antoni Pikul został zatrzymany 24 VIII 1982 r. Nie Piotrowicz Go zamknął, a prokurator Bryk, który dwa dni później przedstawił Mu zarzuty, co widać w poniższym linku:
http://www.13grudnia81.pl/sip/index....33&sprawa=5218
Piotrowicz występuje w sprawie dopiero miesiąc później jako współtwórca aktu oskarżenia. Jeśli spojrzymy dalej to przygotowany przezeń akt oskarżenia rzeczywiście musiał być nieudolny, skoro nawet ówczesny sąd uniewinnił Pikula. Można także sprawdzić, że rzeczywiście ta sprawa była jedyną sprawą polityczną jaką prowadził prokurator Piotrowicz
http://www.13grudnia81.pl/sip/index....2&n=P&idP=2547
Nie zmienia to oczywiście faktu, że Piotrowicz jest zwykłym oportunistą, bowiem wszystko byłoby ok gdyby sam o tym powiedział i potrafił się do tego przyznać, a nie ściemniał co go kompromituje jako polityka.
|
Nikogo nie obrzucam błotem ,tylko jak to się ma do partii ,która od 20 lat mówi o lustracji. Jej brak to podobno rak który toczy Polskę wg PISu , a sami mają w szeregach PZPRowców, sedziów z PRL np. Kryże czy prokuratora z PRL Piotrowicza, który nie wiem czy był nieudolny ,ale jak sporządzał akty oskarżenia wobec opozycjonistów ,to wiadomo po której stał stronie. Czyli co do PISu słowa i deklaracje jedno ,a praktyka drugie..