kreseq napisał(a):

|
Mnie najbardziej martwi to, że w wielu klubach sypią się zawodnicy. Nie mówię tylko o Legii, dzisiaj znowu Murawski sie rozkraczył.
|
Dlatego aż dziw bierze, że w Wiśle jest tak mało kontuzji [odpukać]. Najdłużej pauzował chyba Jovanović bo miesiąc. Nie przesadzajmy jednak z tą ilością rogrywanych meczów, bo średnio na miesiąc wyjdzie 1 góra 2, a w ciągu całego sezonu 7 więcej. Piłkarze przyzwyczajeni do lekkich treningów już tego nie wytrzymują, Po Legii jest to najbardziej widoczne.