sanderuss
1) Wow, nie wiedzialem ze Unia jest az tak potezna; Brukselski sygnal homopropagandy/poprawnosci dociera do Stanow, Kanady czy Australii. O Szwajcarii czy Norwegii szkoda pisac, juz na pierwszy rzut oka widac ze sa pod butem UE
Ech... imperializm europejski wiecznie zywy, jak Lenin
2) Dupa jasiu karuzela. Nie rozumiesz jak funkcjonuje UE- tu nie chodzi o pojedyncze paragrafy, nie odwracaj kota ogonem- skad wiec mozesz wiedziec ze UE szkodzi Polsce? Bo ktos Ci tak powiedzial?
I co ty widzisz? Dupa widzisz. Na czuja, i musi sie zgadzac z obrana ideologia. Obiektywnej informacji zero.
P.S
Nie wyzywaj innych od lemingow, bo narazie sam jestes 100% lemingiem. Domena leminga? Wypowiadac sie na tematy o ktorych nie ma sie zielonego pojecia. To bardzo proste, ktos lemingowi COS powiedzial (UE jest bee), leming to powtarzam bez praktycznie zadnego zaglebiania sie w temat na wlasny rachunek.
Oczywiscie jestes lemingiem pierwszego stopnia (ze tak to ujme), do Drozda i Gwiazdzistego Ci bardzo daleko. Takze spokojnie.