|
Czy Ty Drozd jesteś aby normalny? Krytykujesz każdą jedną osobę, która choć zająknie sie w negatywny sposób na PiS.. Czytasz to forum widać bardzo wybiórczo ( i tak pewnie tylko tematy polityczne), bo trzeba naprawde wykazać się umyślnością w pisaniu, by posądzać uzytkownika Jaroo o komuszkowatość.. Niczym się nie różnisz od Szpena, jesteście poprostu z dwóch walczących obozów politycznych.. I to was tylko różni..
Wiadomym jest, że sprawa Hofmana to nic przy aferze korupcyjnej zamiecionej pod dywan.. Ale czy już tak bardzo się różni od zegarka Nowaka? Spoko, moze to rzeczywiście była pożyczka - a może gratyfikacja za zalatwioną dobrze płatną, kolejną już pracę.. Takie weksel czy zobowiązanie pożyczający zawsze może przecież umorzyć, zwrot może nastąpic w gotówce i nie dowiemy się, czy pożyczka była spłacona czy może "podarowana"..
Druga sprawa, która już mocniej mi obrzydzila PiS w ostatnim czasie, to wojenka z RN.. Ten smieszny atak Sakiewicza na Marsz Niepodległości pod koniec programu Pospieszalskiego, tylko mnie w tym utwierdził.. Sracie nawet pod siebie, a może jednak nie jesteście po tej samej stronie barykady co Narodowcy? Jedyny wasz realny, prawicowy koalicjant, a zwalczacie go z nie mniejszą zaciekłością niż poskomuchów.. Żenada..
[][][][]> T S W <[][][][]
|