|
Gdy zagrają z takim zaangażowaniem jak w Zabrzu ty 1 czy 2:0 dla nas będzie jak najbardziej realne. Obawiam się jednak aby nie skończyło się 4:0 dla Lecha, po ostatnich występach też będą chcieli się odkuć. Wystarczy przypomnieć 1:6 z Cracovią, ledwie remis ze słabym Zagłębiem i porażka ze słabą Koroną. Mimo, że serce mówi, że wygramy w końcu na wyjeździe, to jednak rozum wie, że tak nie będzie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|