Cytat:
|
Odpowiedz mi tylko na pytanie jaki ma sens wyciąganie sprawy Hofmana w celu zakrycia największej afery w III RR jak ta sprawa przedawni się w styczniu bo chodzi o pożyczkę z 2008 i początku 2009 roku i w styczniu minie 5 lat ?
|
Sens jest oczywisty. Wyciągnięto aferkę Hoffmana i przykryto tym aferę korupcyjną.
Ale ja też nie daję się zwariować w drugą stronę - tak jak drozd - który rozgrzeszył Hoffmana bo w mediach poszła nagonka niesłuszna na niego.
Potrzebna jest przecież w tym wszystkim jakaś równowaga. To, że w mediach gnoją PiS czy RN to nie znaczy, że ja niezgadzający się z mediami i układem okrągłostołowym muszę z urzędu kochać PiS i RN oraz udawać, że w tej partii i ruchu jest wszystko dobre.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.