|
Ok, ale nie można jednej sprawy przykrywać drugą jak miało to miejsce w tym przypadku.
Odpowiedz mi tylko na pytanie jaki ma sens wyciąganie sprawy Hofmana w celu zakrycia największej afery w III RR jak ta sprawa przedawni się w styczniu bo chodzi o pożyczkę z 2008 i początku 2009 roku i w styczniu minie 5 lat ?
Jaki był cel czekania z tym przez tyle lat jakby wcześniej nie mogli tego sprawdzić i oświadczyć tylko wyciągają teraz jak wiadomo, że nic z tego nie będzie ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.12.2013 o godz. 23:55.
|