Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.12.2013, 23:34
Presję to kibice wywierają na drużynie zagrożonej spadkiem. Wisła jest na miejscu nr 3 i Twój pomysł jest nie na miejscu. Walczymy o przezimowanie na 3cim , a potem , po zimie ? zobaczymy...
Odpowiedz cytując