Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.12.2013, 23:27
Temat powinien brzmieć: Jeśli tego nie wygracie to możecie ściągać gacie.
Trzeba na naszych grajkach wywrzeć trochę presji, bo się nauczyli, że na wyjazdach mogą sobie odpuszczać... nie wiem czemu tak postępują, ale należy im poprzeczkę jednak podnosić a nie utwierdzać ich w przekonaniu, że nie muszą wygrywać na wyjazdach...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując