Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.12.2013, 23:12
wygramy tam, ciężki teren a jak na odwrót będzie zwycięstwo naszej drużyny. 0-2/0-1. Pamiętam mecz 2 sezony temu jak Dudu strzelił i wygraliśmy 0-1. Teraz też czuje że będzie dobrze.
Odpowiedz cytując