|
Kopanina na kartoflisku i wynik pewnie jednobramkowy dla jednej ze stron,może 1:1.
Pyry osłabione bo odpadł im Kamiński,a pewnie też Murawski. Ta liga jest tak .......nięta,że nie ździwi mnie jak przełamiemy się akurat na lechu.
Trzeba robić swoje,bo 3 pkt straty na tą chwilę to praktycznie nic. A legła też punkty pogubi w mojej ocenie zarówno z Lechią,jak i żydkami po cypryjskiej tułaczce.
|