Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.12.2013, 22:56
Lech mocno osłabiony. Nasi kopacze muszą tam wyjść z nastawieniem na zwycięstwo, ale być zarazem skoncentrowani w obronie. Chrapek i Gargula niech rzuca 3-4 podania za plecy obrońców, a Brożek z przodu lub Donald bez sentymentów wpakuja piłkę do bramki. Obojętnie jak.

1:2 dla nas, serce.
Rozum remis do przerwy lub na koniec.
Odpowiedz cytując