Lech mocno osłabiony. Nasi kopacze muszą tam wyjść z nastawieniem na zwycięstwo, ale być zarazem skoncentrowani w obronie. Chrapek i Gargula niech rzuca 3-4 podania za plecy obrońców, a Brożek z przodu lub Donald bez sentymentów wpakuja piłkę do bramki. Obojętnie jak.
1:2 dla nas, serce.
Rozum remis do przerwy lub na koniec.
