wajefel napisał(a):

Nie wierzę w to co niektórzy tutaj wypisują. Ludzie poważnie twierdzicie, że ten występ to kompromitacja ? Ja śmiem twierdzić, że Wisła zagrała swój jeden z lepszych meczów wyjazdowych w tym sezonie, tylko po prostu pierwszy raz nie mieliśmy szczęścia.
No bo co można poradzić na to, że Grzybowi z wrzutki wychodzi strzał życia wpadający lobem w okienku bramki, co można poradzić w sytuacji gdy wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą, a Dani Q popisuje się podaniem w stylu Mesuta O. (...)
|
Dani Q ma papiery na taką grę, więc jak się jedzie do Jagiellonii to daje mu się obstawę. A nie pozwala grać jak chce. Ponoć trener nie lubi grać "plastrami". Może po 5 w d...e polubi.
sergio napisał(a):

|
Mecz rundy to mieli z Ruchem 6:0 u siebie. ...
|
Szkoda, że nikt w Wiśle nie wyciągnął z tego meczu wniosków.
Cytat:
- M. Piątkowski (19')
1-0
- Dani Quintana (21')
2-0
- Dani Quintana (49')
3-0
- M. Gajos (54')
4-0
- B. Balaj (64')
5-0
- B. Balaj (90')
6-0
|