Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 03.12.2013, 22:44
wajefel napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę w to co niektórzy tutaj wypisują. Ludzie poważnie twierdzicie, że ten występ to kompromitacja ? Ja śmiem twierdzić, że Wisła zagrała swój jeden z lepszych meczów wyjazdowych w tym sezonie, tylko po prostu pierwszy raz nie mieliśmy szczęścia.
No bo co można poradzić na to, że Grzybowi z wrzutki wychodzi strzał życia wpadający lobem w okienku bramki, co można poradzić w sytuacji gdy wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą, a Dani Q popisuje się podaniem w stylu Mesuta O. (...)
Dani Q ma papiery na taką grę, więc jak się jedzie do Jagiellonii to daje mu się obstawę. A nie pozwala grać jak chce. Ponoć trener nie lubi grać "plastrami". Może po 5 w d...e polubi.


sergio napisał(a):Wyświetl post
Mecz rundy to mieli z Ruchem 6:0 u siebie. ...
Szkoda, że nikt w Wiśle nie wyciągnął z tego meczu wniosków.

Cytat:
  • M. Piątkowski (19')
    1-0
  • Dani Quintana (21')
    2-0
  • Dani Quintana (49')
    3-0
  • M. Gajos (54')
    4-0
  • B. Balaj (64')
    5-0
  • B. Balaj (90')
    6-0
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.12.2013 o godz. 22:49.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując