|
w sytuacji gdy świadomie likwiduje sie krajowy przemysł (np.stocznie,zbrojeniówka albo plantacje tytoniu ) po to żeby te w Rzeszy i we Francji miały zamówienia ( i prace dla swoich robotników) to żaden wzrost gospodarczy w Niemczech nie ma znaczenia dla naszej gospodarki
Ważne żeby Aniela POklepała Cudaka po pleckach i powie mu Alles gut !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.12.2013 o godz. 22:32.
|